Profile elewacyjne 

na bazie styropianu

  Przedstawiamy Państwu profile elewacyjne powlekane, na bazie styropianu.

Produkt znajduje idealne zastosowanie na wszystkich rodzajach elewacji. Dzięki swojej lekkości nie obciąża konstrukcji, zachowując przy tym wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

 Zastosowanie kształtki styropianowej stanowiącej duszę elementu pozwala na duże obniżenie wagi produktu. Opracowywana od wielu lat i ciągle udoskonalana specjalna mieszanka klejowa, którą powleczony jest styropian, nadaje gotowemu profilowi wymaganą twardość, wytrzymałość oraz gładkość. W procesie suszenia i utwardzania produkt zostaje przygotowany do zamontowania.

Dzięki tej technologii nasze detale architektoniczne gwarantują elegancki, stylowy wygląd elewacji oraz zapewniają najwyższą jakość i trwałość produktu. Należy również pamiętać, że nasze profile są przygotowane do malowania praktycznie zaraz po zamontowaniu.

Nie wymagają dodatkowego zabezpieczania ani konserwacji.

przekrój profilu styropianowego
  • Do wyrobu tego produktu używa się najwyższej jakości styropianu EPS 100
  • W procesie wypalania termicznego uzyskujemy styropianową duszę o kształcie idealnego profilu, gotową do powleczenia klejem. 
  • Specjalna siatka, wykonana z włókna szklanego, zostaje zatopiona w kleju w celu uzbrojenia profilu, zmniejszając diametralnie jego łamliwość. 
  • Technologia podwójnego powielania masą klejową gwarantuje wytrzymałość elementów oraz uzyskanie idealnej gładkości dzięki kilkukrotnej jego obróbce metodą ciągnioną. Metoda ta zapewnia właściwy kształt produktu oraz najwyższą gładkość.
  • Specjalnie dobrane parametry czasu i temperatury schnięcia detali architektonicznych pozwalają nam dostarczyć Państwu produkt kompleksowy, wykonany z ogromną starannością i gwarancją najwyższej jakości.

Niewątpliwą zaletą naszych produktów jest fakt, że dzięki odpowiedniej linii produkcyjnej wykonujemy elementy o długości nawet do 3m.
Dzięki wykonywaniu długich listew, które są rzadkością na naszym rynku, unikną Państwo zbędnych łączeń.
Każdy element może zostać przygotowany "w jednym kawałku", maksymalnie do długości nawet 3 metrów. 

 Wykonujemy profile na wymiar, adekwatnie do miejsca, w którym mają się znaleźć.
Wystarczy, że przyślą nam Państwo wymiary otworów elewacyjnych, na których przewidziane są nasze produkty, bądź umówią się na pomiar, a my dostarczymy detale wykonane idealnie dla danej elewacji.
Oczywiście w procesie produkcji pamiętamy o zachowaniu odpowiedniego naddatku przy wymiarowaniu, więc nasze profile na pewno będą pasować do odpowiednio zwymiarowanej elewacji.

Polityka prywatności               Regulamin

© Copyright 2021 - Prof-Bud - All Rights Reserved

Mobirise site software - Visit site